Witam na edumarketing.pl

 

Jest to pierwGoogleszy serwis w polskim Internecie w całości dedykowany marketingowemu zarządzaniu instytucji oświatowych oraz firm edukacyjnych, na którego pomysł narodził się  w 2008 roku. Serwis ten powstał z myślą o wszystkich zaangażowanych w budowę wizerunku uczelni i szkół, promowanie szkoleń i kursów oraz reklamę usług edukacyjnych. Ma on na celu wzbogacać wiedzę i praktykę na temat marketingu w sektorze edukacji i otworzyć nowe perspektywy z tym związane.

 

IMG_2887O mnie: Specjalizuję się w marketingu internetowym szkół, uczelni i szkoleń. W ciągu ostatnich ośmiu lat miałam przyjemność współpracować zarówno z klientami edukacyjnymi jak i biznesowymi w Polsce i za granicą:

 

– usługi doradcze i kampanie Internetowe SEO oraz Google Adwords (linki sponsorowane) dla ponad 20 uniwerstetów w Wielkiej Brytanii, włączając promocje kursów akademickich online (MBA, studia licencjackie i magisterskie nauka online).

 - optymalizacja SEO i prowadzenie kampanii Google Adwords w kraju i na całym świecie w rekrutacji studentów zagranicznych. Promocja za pomocą treści i public relations.

minttwitslogo- diagnozowanie kondycji stron internetowych i tworzenie kampanii reklamowych oraz SEO dla szerokiej gamy klientów edukacyjnych i biznesowych w tym firmy tłumaczeniowe, adwokackie, służba zdrowia i inne.

contradologo – budowa i wdrożenie strategii marketingu w Internecie dla nowo powstałaych stron komercyjnych/sklepów internetowych w 5 językach i krajach. Zarządzanie reklamą na Facebook, Youtube oraz Linkedin.

eduLIDER-logo

- Kampanie content marketingowe i artykuły promocyjne dla szkół wyższych i językowych np: dla Lingualand, Callan, WSZ Gdańsk czy UMK Toruń.

Zapraszam do kontaktu i współpracy wszystkich zainteresowanych promocją wizerunku szkoły w Internecie oraz do odwiedzenia mojego  portalu edukacyjnego www.edulider.pl

Patrycja Kryniewska